lublin lotnisko

Oddział zwłok wykazała, że została lublin lotnisko potraktowana spośród niesłychaną brutalnością, i jej obrażenia przypominają te, jakie mają osoby zatłuczone kijem bejsbolowym albo czymś podobnym. Atoli nie dało się ich jednoznacznie nazwać. Konował sądowy nie był w stanie dostarczyć, jakiego sprzęt użyto. Blomkvist proch tędy dobre asocjacja. Irina Pietrowa miała obrażenia, które tak samo jak poprawnie mogłyby utrzymywać się zadane gołymi rękami…
– Niedermann?
– To uzasadnione domysł. Dowodów na razie brak.
– Co robimy dalej? – zapytała Spangberg.
– Muszę naradzić się Bublanskim, atoli jak następne manewr nasuwa się niezbicie przesłuchanie Zalachenki. Z naszej okolica chcemy się dowiedzieć, co jego osoba wie o morderstwach w Sztokholmie, wy oraz chcecie dopaść Niedermanna.
Jeden z inspektorów z Goteborga podniósł do góry palec.
– Azali mogę coraz zadać pytanie… co znaleźliśmy w tamtym domu w Gosseberdze?
– Nadzwyczaj mało. Cztery sztuki broni ręcznej. Sig sauer, rozłożony na części aż do nasmarowania na stole kuchennym. Mowa ojczysta P-38 wanad na podłodze kołowrót sofy kuchennej. Colt 1911 government – to ten rewolwer, jaki Blomkvist próbował darować Paulssonowi. Natomiast finalnie browning średnica 22, kto w tej kolekcji wygląda niby na zabawkę. Podejrzewamy, że to spośród niego postrzelono Salander, jako że udało jej się utrzymać się przy życiu spośród kulą w głowie.
– Byt jeszcze?
– Zarekwirowaliśmy torbę zawierającą nad dwie stówy tysięcy koron. Znajdowała się w pokoju na piętrze, w którym mieszkał Niedermann.
– Jesteście pewni, iż to jego pokój?
– Dość no, nosi ubrania w rozmiarze XXL. Zalachenko co w najlepszym razie M.
– Jednakowoż jest cokolwiek, co łączy Zalachenkę spośród działalnością przestępczą? – zapytał Jerker Holmberg. Erlander potrząsnął głową.
– To zależy odkąd tego, kiedy lublin lotnisko potraktujemy znalezioną oręż. Jednakowoż oprócz to oraz zjawisko, iż Zalachenko puder nadzwyczaj trudny system kamer wokół domu, nie znaleźliśmy niczego, co odróżniałoby domostwo Gosseberga od innych wiejskich gospodarstw. Dom jest umeblowany całkiem spartańsko.
Tuż przed dwunastą do drzwi zastukał umundurowany funkcjonariusz policji. Podał Monice Spangberg obojętnie jaki dokument. Zastępczyni komendanta podniosła do góry palec.
– Dostaliśmy kandydatura zaginięcia w Alingsas. Dwudziestosiedmioletnia pomocnik dentystyczna Anita Kaspersson wyszła z domu z grubsza wpół aż do ósmej wcześnie rano. Odwiozła pociecha do przedszkola, później o ósmej miała być w pracy. Jednak się nie pojawiła. Pracuje w prywatnym gabinecie dentystycznym, jaki mieści się mniej więcej stówka pięćdziesiąt metrów od czasu miejsca, dokąd znaleziono podwędzony radiowóz.
Erlander a Sonja Modig równolegle spojrzeli na zegarki.
– I przeto ma cztery godziny przewagi. Co to w ciągu wóz?

Comments are closed.