Sklep GoPro

Zastanawiasz się nad oryginalnym upominkiem dla fana sportów ekstremalnych? Chciałbyś, aby był to prezent fajny i wyjątkowy? Dobrą propozycją dla Ciebie będzie zatem zestaw GoPro. Jest to wspaniałej jakości urządzenie przeznaczone do nagrania zawodów sportowych zarówno profesjonalisty jak i amatora. Wysokiej klasy filmy i zdjęcia zadowolą fanów sportów esktremalnych. Dzięki małym wymiarom (od 42mm x60mm x30mm) i małej wadze (ok. 95g z akumulatorem i w przybliżeniu 160g wraz z obudową) kamery właściwie w dowolne miejsce!!!

Serdecznie zapraszam do sklepu internetowegoKamery GoPro Poznań

Przy zakupie kamery GoPro warto zwrócić uwagę na szczegółowe parametry, jakie dzadzą szanse na optymalne wybranie sprzętu w zależności od ulubionej sportowej dyscypliny. Wśród modeli dostępnych na rynku znajdują się akcesoria dedykowane dla fanów motocyklistów, narciarzy czy fanów nurkowania. Każdy zestaw można dopasować do naszych preferencji dodając np. akcesoria do mocowania na kasku wentylowanym, szelki mocujące kamerę na klatce piersiowej, opaskę służącą do mocowania na nadgarstek czy dodatkową obudowę wodoszczelną. Dlatego istnieje możliwość umieszczenia kamery GoPro np. na kasku narciarskim, czapce, łódce, wiosłach, barierkach czy na płaskich przedmiotach – karoserii lub przedniej szybie samochodu.
Przez unikatowątechnologię filmy z kamer GoPro jest nie rozmazany do prędkości nawet 160 km/h a kilka modeli przez zamontowanemu urządzeniu bezprzewodowego Wi-Fi umożliwiają na zdalne sterowanie z dużych przy pomocy telefonu, komputera czy tableta.
Z całą pewnością jest to przełomowy sprzęt, który otwiera nowe możliwości dla miłośników sportów. Przez zdjęcia i filmy nagrywanym przy użyciu kamer GoPro emocje, jakie towarzyszyły nam w trakcie treningów będą zachowane na zawsze!!!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.