Stojaki reklamowe na zamówienie od producenta

Naszą główną działalnością są stojaki ekspozycyjne , służące eventom. FLUIDRUT, to projektant stojaków reklamowych od początku lat 80-tych. Te stojaki reklamowe, służą pokazowi produktów w miejscach sprzedaży detalicznej, czyli inaczej sklepach detalicznych. Takie zaopatrzenie punktów handlowych w ekspozytory promuje produkt w pamięci klienta.

Każdy stojak reklamowy jest specjalnie projektowany do oczekiwań zleceniodawcy.

Stojaki reklamowe są wyśmienitym przedmiotem promocji towaru. Stojaki reklamowe i standy firmowe pozwalają na trafienie do różnych grup odbiorców. Regały druciane dadzą szansę na przedstawienie firmy potencjalnym klientom. Zapraszają do zainteresowania się z ofertą, spróbowania zaprezentowanego na stojaku produktu, uświadamiają nazwę produktu i oznaczenie producenta.

W asortymencie mamy wielką różnorodność standów: stojaki na alkohole,stojaki na wodę, stojaki na artykuły budowlane, stojaki na słodycze, regały na produkty higieniczne. Wykonujemy także displaye na zelecenie. W produkcji są stojaki ekspozycyjne , dopasowane do promocji towarów. Podejmujemy się produkcji stojaków, zapewniamy projekty 3D, wytwarzamy, wozimy do zamawiającego, a także ubieramy w produkty i rozsyłamy prosto do POS.

Zapraszamy na naszą stronę www.fluidrut.pl, gdzie znajdą Państwo nasze zrealizowane produkcje.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.