portfel męski,portfele męskie,portfel damski

portfel męski

Polska to kolebka Globalnej mody. Konieczny więc stał się udział tamtejszych projektantów przy tworzeniu rzeczy pięknych i niepowtarzalnych.
Naszą inspiracją do utworzenia takich właśnieArtykułów stało się słowo GIOVANI.W 2007 firma Swarovski wróżniła nasz model portfela z kryształami i przedstawiła go na wystawie w Paryskim Luwrze obok takich światowych brandów jak Camel Active czy Vip Collection.
Na potrzeby marki Swarovski zaistniałWyjątkowy filmik promocyjny.
Film obejrzeć można na stronie www.portfel.net.pl
CechąSpecyficzną kolekcji są kojarzone z splendorem i wytwornością – kryształy Swarovskiego.
Wszystkie opatrzone są w certyfikat oryginalności.
PołączeniePoblasku kryształów i skóry o najwyższej próby nadaje produktom nieprzeciętny charakter i czar.
Kolekcja skierowana jest do klientów szukających wyrobówZaszczytnych, najwyższej jakości.
Produkty zPolskich kolekcji z kryształami Swarovskiego udowadniają, że skóra w połączeniu z wyjątkowymWyglądem i dodatkami to surowiec dający nieograniczone potencjał kreowania, który pozwala przełamać granice wieku grupy adresatów i stylów, które preferują.

portfele męskie

Puccini – Galanteria skórzana. Firma Puccini jest na rynkuNaszym postrzegana jako lider w produkcji oraz dystrybucji wyrafinowanej galanterii skórzanej i bagażu podróżnego.Marka Puccini należy do firmy INTER-LEATHER. Giacomo Antonio Domenico Michele Secondo Maria Puccini to włoski kompozytor muzyki operowej – czyżby imię firmy miała związek z tą świetną postacią?.
Puccini jest firmą o wieloletniej tradycji. Produkuje wyrafinowaną galanterię skórzaną z najlepszych włoskich skór. Niesłychanie urozmaicone wzornictwo, perfekcja wykonania przy wykorzystaniu zasad ergonomii oraz wymyślny smak to gwarancja powodzenia każdego produktu Puccini.
Kolekcja wykonana z włoskich skór cielęcych, garbowanych metodą roślinną. Ogromnie wytrzymała skóra, miła w dotyku, o głębokiej barwie.Na powierzchni skóry występują naturalne jarzma nadające wyrobom Puccini niepowtarzalny charakter. Idealnym dopełnieniem są okucia w kolorze starego złota.

portfel damski

Firma WITTCHEN została ustanowiona w 1990 roku przez Jędrzeja Wittchena. Od momentu powstania marka stale osiągała na popularności i aktualnie jest liderem na rynku ekskluzywnej galanterii skórzanej. FirmaDysponuje rozległą sieć lokalnych Salonów Firmowych i stoisk patronackich w całym kraju, prowadzi sprzedaż artykułów dla klientów indywidualnych, prężnie polepsza działalność eksportową, a także sprzedaż za pośrednictwem Netu. Obecnie marka może pochwalić się licznymi sklepami firmowymi na rynku Wschodnim, głównie w Rosji, Ukrainie i na Białorusi. Rozwój firmy stał się przyczyną stworzenia nowoczesnego centrum sprzedaży na www.portfel.net.pl.
Przykładamy szeroką wagę do najwyższej jakości, dlatego wszystkie nasze towary uzyskiwane są ręcznie, w tradycyjnej technologii „hand made”. Każdy wyrób udokumentowany jest indywidualnym Certyfikatem Autentyczności, który jest gwarancją oryginalności i najwyższej klasy produktu. Przywiązanie do detalu, wyjątkowe image, perfekcyjne szycie to elementy odróżniające naszą markę.
Marka WITTCHEN jestTryumfatorem wielu znanych nagród i wyróżnień, któreZaręczają jej pozycję na rynku dóbr luksusowych. Wszystkie wyroby WITTCHEN są podpisane wymownym logo, które ręczy klasę i ekskluzywność każdego produktu. Klienci cenią towary marki za elegancki styl, najwyższą jakość oraz doskonałe wykończenie.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.