Uzywany Seat Leon

Seat Leon Cupra z drugiej ręki to rozwiązanie bardzo atrakcyjne. Lata przemijają, a mimo to samochody te tylko kapkę ich wartość spada. Dokładne wykonanie i sprawdzone gadżety technologiczne skutkują bezawaryjnością przez długi czas, a to tak poszukiwana cecha wśród samochodów kupowanych w komisie.

Zanim nabędziesz określony model, warto przejrzeć jego dane techniczne oraz zweryfikować opinie właścicieli. Mimo że samochody hiszpańskiego koncernu uchodzą za minimalnie awaryjne, naporowi czasu poddaje się każde auto. Efektywnie jest zatem szczególną czujność skierować na spalanie, które w dużej mierze zależy właśnie od stanu auta.

Na rynku wtórnym relatywnie niejednokrotnie spotkać można także usportowione wersje – Seat Leon FR i Seat Leon Cupra R – przygotowane dla miłośników, którym standardowy Leon, mimo że oferujący bardzo przyzwoite osiągi, nie starcza. Po przeciwnej stronie skali zlokalizować należy natomiast Seata Leona z motorem TDI, który charakteryzuje się doskonałą jakością. Przebiegi bliskie 300 tysięcy pokonanych kilometrów nie stanowią niczego w tym przypadku niespodziewanego.

W komisach relatywnie nieraz natknąć się można także bardziej sportowe wersje – Seat Leon FR i Seat Leon Cupra R – przeznaczone dla miłośników, którym normalny model, mimo że oferujący bardzo przyzwoite osiągi, nie wystarcza. Po drugiej stronie barykady zlokalizować należy natomiast Seata Leona z silnikiem TDI, który charakteryzuje się bardzo dobrą jakością. Przebiegi bliskie 300 tysięcy pokonanych kilometrów nie stanowią niczego w tym przypadku niespodziewanego.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.