kij wędzarniczy

Główną specjalnością jest wytwórczośćwyrobów ze stali kwasoodpornej, a podobnie jak import towarów, części zamiennych, modułów do maszyn także urządzeń pracujących w halach uboju, rozbioru i przetwórstwa mięsa. W naszej ofercie mamy dużo promocji na produkty takie jak kij wędzarniczy, a także inne.

Przedsiębiorstwo zatrudnia wysoko wykwalifikowanych pracowników. Od lat klienci firmy doceniają kompetentną obsługę, rozległy asortyment towarów i szereg usług dodatkowych. W przeciągu 18 lat przedsiębiorstwo stało się jednym z ważniejszych dostawców maszyn urządzeń w specjalności spożywczej.

Stała udział z zakładami mięsnymi Grup “Animex” S.A., “Sokołów” S.A. oraz cenionymi mniejszymi ubojniami i przetwórniami umożliwia zaspokoić zapotrzebowania nawet w największym stopniu wymagających klientów.

P.P.H. “Master” Spółka Jawna w Solcu Kujawskim jest przedsiębiorstwem prawdziwym od ponad 18 lat, to znany i rzetelny wspólnik dla fabrykantów żywności.

Na wszystkich klientów oczekują rabaty, prędka dostawa produktu, i również wielorakie formy płatności.
W tym okresie polecamy Państwu formy do mięsa.

W ciągłej sprzedaży “Master” proponuje wielką gamę wszelkiego rodzaju osprzętu tnącego, pił (np. piły ubojowe) lub master), wyrobów ze stali szlachetnej oraz części zamiennych do maszyn i urządzeń.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.