Poznaj nasz sklep gdzie znajdziesz najlepszą automatykę

Niemcy są krajem, w którym żyje jeden procent globalnej populacji, ale jednocześnie produkują one 9 procent światowego przychodu brutto. Dlatego też niemieckie firmy muszą posiadać pewność, że to co produkujączyli Bernstein będzie atrakcyjne dla państw rozwijających się. Z drugiej jednak strony, wyzwaniem dla młodych rynków będzie utrzymanie sprzedaży do Europy dzięki podniesienie wartości sprzedawanym wyrobom. Będą więc musiały podnieść solidność oferowanych towarów, podobnie jak zrobiła to Japonia w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych XX wieku.

Dlatego należy się spodziewać, że Indie i Chiny będą kłaść nacisk na jakość własnych wyrobów i usług, aby pozostawały one cikawymi dla rozwiniętych rynków: europejskich i amerykańskich. Jeśli przyjrzymy się Niemcom i Włochom, wciąż mają presostaty mocną bazę produkcyjną zupełnie jak Francja. Inaczej Stany Zjednoczone i Wielka Brytania przestawiły swoje gospodarki na wzór oparty mocniej na usługach.

Myślę, że największą trudnością z jaką przyjdzie zmierzyć się europejskim wtwórcom będzie zapewnienie aby ich usługi szafy sterownicze były cikawe dla rynków wschodzących, w szczególności indyjskiego i koreańskiego. Świetnym przykładem są Germanie.

Dzięki temu są one wydajniejsze w takich dziedzinach, jak oprogramowanie czy rozwój, ale już słabsze w wytwarzaniu

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.