Dj czyli wodzirej?. Dylematy przy wyborze na wesele dj

dj na wesele może rozkołysać wesele i spowodować, że wszelkie niedociągnięcia w organizacji uroczystości szybko przestaną być istotne dla gości. Ale niedoskonały dj na wesele to również najczęstszy powód klapy na weselu. Przyjęcie na której wszyscy siedzą, a prawie wszyscy osób zerka na swoje zegarki gwarantuje złe wspomnienia z tak ważnego wydarzenia.

Za nim więc wpiszesz w google frazę “dj na wesele” zadaj następujące pytania wodzirejowi :

Czy masz podpisaną umowę zlecenie? Nie ma obietnic bez pokrycia w postaci podpisanego dokumentu . Ponieważ to najpoważniejsza uroczystość w Twoim życiu (być może jedyna taka :-). Ślub planuje się na kilka miesięcy więc dj na wesele może sobie o czymś “zapomnieć”. Było by nieźle, żeby miał umowę, którą zachowamy dla siebie na czarną godzinę.

Może można porozmawiać z byłym klientem który już korzystał z usług danego dj na wesele? Nie ma to jak relacja osoby trzeciej bez falszwej autoreklamy.

Czy dj na wesele musi ustalać w 100% muzykę? Wodzirej czyli dj na wesele powinien robić i tak i jak chce zamawiający. Stąd jeżeli mu przedstawisz swoje listy utworów to będzie musiał to brać pod uwagę. Ważne jest, żeby mieć możliwość wyboru.

dj na wesele

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.